Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Wskaźniki laserowe z logo | Reklamowe długopisy touch pen

  • Pokazuje 1–48 z 89 wyników

Lubisz praktyczne rozwiązania? Postaw na długopisy do telefonu z nadrukiem i wskaźniki laserowe z logo

Pośród gadżetów reklamowych dla firm na szczególną uwagę zasługują długopisy do telefonu z logo oraz wskaźniki laserowe z nadrukiem. Te nowoczesne przedmioty zdecydowanie przyczynią się do promocji przedsiębiorstwa oraz wpłyną na budowanie jego pozytywnego wizerunku. Wręczanie ich klientom oraz partnerom biznesowym podczas ważnych okazji jak targi, konferencje czy spotkania to dobry sposób na zaistnienie w świadomości oraz reklamowanie swoich usług. Nowoczesne gadżety przyciągają wzrok i zapadają w pamięć, przez co świetnie sprawdzają się jako artykuły marketingowe. Wystarczy jedynie umieścić na długopisach do telefonu oraz na wskaźnikach laserowych logo, numer telefonu, adres email lub inne treści reklamowe.

 

Zalety touch tip czyli reklamowych długopisów do telefonu i tabletu

Reklamowy długopis touch posiada specjalną gumową końcówkę, która służy do obsługi ekranów dotykowych, które znajdziemy na przykład w smartfonie czy tablecie. Oprócz tego wyposażony jest też w standardowy wkład, który pozwala na używanie gadżetu jak standardowego długopisu metalowego czy innego przyboru piśmienniczego. Świetnie sprawdza się w zimie, kiedy to w korzystaniu z telefonu przeszkadzają rękawiczki na rękach.

Długopisy do telefonu z logo upodobali sobie zwłaszcza biznesmeni oraz osoby, które otaczają się nowinkami technologicznymi oraz lubią wszelkie ułatwienia. Korzystanie z takiego gadżetu jest znacznie bardziej precyzyjne i pozwala na trafianie w odpowiednie miejsca ekranu bez pomyłek. Bardzo szybko można zmienić sposób zastosowania długopisu touch z nadrukiem – wystarczy zmienić jego ułożenie w dłoni i już można używać standardowego wkładu lub gumowej końcówki.

Do tego oferta reklamowych długopisów do telefonu i tabletu jest bardzo szeroka zarówno pod względem modeli jak i zastosowanych kolorów. Dzięki temu łatwo będzie dobrać gadżet reklamowy do budżetu firmy lub do jej barw. Mogą mieć one bardzo klasyczny i stonowany wygląd z metalowymi elementami lub występować w żywych, przyciągających uwagę barwach jak na przykład czerwony, niebieski, zielony, żółty lub różowy.

 

Praktyczne wskaźniki laserowe z logo na spotkania i konferencje

W tej kategorii oferujmy także bardzo użyteczne długopisy ze wskaźnikiem laserowym z logo, które są niezastąpione na wszelkiego rodzaju konferencjach, wykładach oraz spotkaniach, podczas których organizowane są prezentacje. Dzięki nim wskazanie konkretnego punktu na slajdzie, na który trzeba zwrócić uwagę jest niezwykle proste. Tak jak jest to w przypadku długopisów do telefonów, wskaźniki laserowe z nadrukiem także mogą być używane jako standardowy długopis z wkładem i w razie potrzeby zmienić się w praktyczny gadżet. Wiązka promieni laserowych ukryta jest w jednej z końcówek i uruchamiana poprzez wciśnięcie przycisku znajdującego się na korpusie.

 

Reklamowy długopis do telefonu ze wskaźnikiem do zadań specjalnych

Fanom długopisów wielofunkcyjnych z pewnością spodobają się gadżety łączące w sobie funkcję obu wspomnianych wyżej gadżetów. Przemyślana konstrukcja długopisu do telefonu ze wskaźnikiem laserowym z logo pozwala na przykład na wybór prezentacji lub slajdu na urządzeniu dotykowym, wskazanie uczestnikom spotkania najważniejszych informacji z wykorzystaniem wiązki promieni laserowych oraz zapisanie uwag w notesie.  Dlatego też jest to świetny gadżet reklamowy dla biznesmenów i przedstawicieli handlowych.

Profesjonalne znakowanie długopisów do telefonu i reklamowych wskaźników laserowych

W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne i oryginalne modele długopisów reklamowych, na które naniesiemy logo lub inne treści reklamowe służące do promocji firmy. Dzięki temu długopis touch z logo i wskaźnik laserowy z nadrukiem stanie się skutecznym narzędziem reklamowym dla każdego przedsiębiorstwa.2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.