Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Długopisy plastikowe z logo | Tanie długopisy reklamowe z plastiku

  • Pokazuje 1–48 z 165 wyników

Tanie długopisy plastikowe z logo – skuteczna reklama tanim kosztem

Czy wiesz, że plastikowe długopisy z logo to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów na reklamę firmy? Dla nas nie jest to nic zaskakującego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wręczanie klientom, kontrahentom lub partnerom biznesowym drobnych gadżetów reklamowych w postaci plastikowego długopisu wpływa na wizerunek i rozpoznawalność firmy na rynku.

Osoba, która dostanie upominek firmowy, czuje się doceniona i dobrze wspomina przedsiębiorstwo. Na pewno pamięta je i kojarzy znacznie lepiej niż inne podobne firmy, a więc częściej skorzysta z jego usług i kupi oferowane produkty.


Dlaczego reklamowy długopis plastikowy to dobry sposób na promocję firmy?

Najlepsze gadżety reklamowe to te, które są praktyczne i często znajdą się w zasięgu wzroku obdarowanych osób. Te dwie cechy idealnie opisują długopisy z logo, które są najczęściej wybieranym artykułem promocyjnym przez wiele firm. Ten artykuł do pisania przyda się w wielu sytuacjach: w pracy, w domu czy w urzędzie. Plastikowe długopisy z logo mogą służyć do sporządzania notatek na lekcjach, przygotowania listy zakupów i zadań do wykonania w danym dniu, zapisywania spotkań lub wizyt u lekarza w kalendarzu oraz do podpisywaniu się na dokumentach. Jednym słowem długopisy są niezastąpione i znajdziemy je w każdym domu lub biurze.

Właśnie dlatego ich powierzchnia jest doskonałym i skutecznym nośnikiem treści reklamowych. Często zagoszczą w rękach klientów i kontrahentów, przez co logo i nazwa firmy dobrze utrwali się w ich świadomości.


Kiedy warto zaopatrzyć się w plastikowe długopisy z nadrukiem?

Jeżeli planujesz zorganizować jakiś event promujący firmę, konferencję lub szkolenie albo bierzesz udział w targach branżowych lub w targach pracy, to długopisy z nadrukiem będą pasować do takich wydarzeń jak ulał. Także jeżeli prowadzisz sprzedaż wysyłkową, to dołączanie takiego drobnego upominku do zamówień dla klientów będzie dobrym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.


Ogromny wybór reklamowych długopisów plastikowych

Jedną z wielu zalet długopisów z tworzywa sztucznego jest ich dostępność oraz różnorodność. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 150 modeli tych artykułów piśmienniczych, dzięki czemu bez problemu wybierzesz odpowiedni gadżet reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb oraz budżetu, jaki możesz na niego przeznaczyć. Oczywiście możemy też przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę, jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości plastikowych długopisów z nadrukiem. Sprawdź też nasze aktualne promocje!

O ile w przypadku długopisów metalowych ich wygląd jest raczej klasyczny i elegancki, ich odpowiedniki z tworzywa cechuje mnogość kształtów i kolorów. Dostępne są grube, cienkie, zwężane, z gumowymi elementami, z oryginalnym klipem, z podstawką – można by powiedzieć, że do wyboru, do koloru. A skoro już jesteśmy przy kolorystyce, to bez problemu dobierzesz plastikowy długopis reklamowy do barw używanych przez Twoją firmę. Dzięki temu stworzysz spójny przekaz, który jeszcze bardziej wzmocni Twoją identyfikację wizualną.


Jak znakujemy długopisy plastikowe z logo w naszym sklepie?

Do nanoszenia logo lub innych treści reklamowych na powierzchnię długopisu używamy dwóch technik znakowania gadżetów reklamowych: tampodruku oraz grawerowania laserowego. Wybór długopisów plastikowych z nadrukiem daje Ci możliwość uzyskana kolorowego znakowania, które dobrze wyróżnia się na korpusie. Tampodruk polega na naniesieniu farby na artykuły piśmiennicze za pomocą specjalnego, elastycznego stempla, który doskonale dopasowuje się do kształtu przedmiotu. Z kolei grawerowanie to proces, w którym na powierzchni długopisu wiązka promieni wypala wybrany wzór. W ten sposób usunięta zostaje cienka wierzchnia warstwa i uwidoczniony surowy materiał znajdujący się pod spodem. Nie każdy model plastikowego długopisu reklamowego może zostać oznakowany z wykorzystaniem grawerowania laserowego – na karcie konkretnego produktu znajdziesz informację, jaka technika będzie najbardziej odpowiednia.


2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.