Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Długopisy wielofunkcyjne z logo | Tanie długopisy reklamowe

  • Pokazuje 1–32 z 32 wyników

Długopisy wielofunkcyjne z logo – nośnik reklamy, który przyciąga wzrok

Każda firma chce się wyróżnić aby zapadać w pamięć. Doskonałym pomysłem mogą być reklamowe długopisy wielofunkcyjne, które łączą w sobie cechy klasycznego przyboru do pisania z innymi oryginalnymi i ciekawymi funkcjami. Takie połączenie na pewno zwraca uwagę i pozwoli przedsiębiorstwu wyróżnić się na tle konkurencji.

Wybór standardowych gadżetów reklamowych, jak na przykład długopisy metalowe, oczywiście także jest dobrym pomysłem. Jednak wielofunkcyjny długopis z logo to coś znacznie więcej i daje wiele różnych możliwości. Kreuje wizerunek firmy na bardzo nowoczesną, podążającą za trendami i lubiącą praktyczne rozwiązania. Taki długopis bowiem przyda się nie tylko do zapisania ważnych rzeczy i robienia notatek w pracy czy w szkole, ale też w zależności od modelu będzie pełnił też inną funkcję. Zdecydowana większość klientów bardzo lubi rozwiązania Xw1 ponieważ są dla nich oszczędnością czasu oraz cechują się bardzo dużą wygodą użytkowania.

 

Jakie długopisy wielofunkcyjne można wybrać do promocji firmy?

Oferta takich akcesoriów do pisania jest bogata, a więc jest w czym wybierać. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane są długopisy wielofunkcyjne touch pen i dlatego w naszym sklepie z długopisami reklamowymi dostały swoją osobną kategorię. Ten model posiada specjalnie zaprojektowana końcówkę służącą do obsługi ekranów dotykowych, co ułatwia pracę ze smartfonem czy tabletem. Korzystanie z długopisu z funkcją touch wygląda też bardzo profesjonalne i świetnie pasuje do biznesmanów.  

Ciekawą opcją wydają się być długopisy wielofunkcyjne z lampką, które nie dość, że są praktyczne, to jeszcze posiadają ciekawe elementy ozdobne jak serce albo żarówka. Oczywiście taki model może występować też w klasycznym kształcie, a lampka może być zamontowana na jednej z końcówek. Pomimo tego, że źródło światła będzie niewielkie, w nieoczekiwanych sytuacjach przyrząd do pisania zastąpi latarkę i oświetli na przykład dziurkę od klucza.

Świetnym gadżetem dla branży budowlanej będzie długopis wielofunkcyjny z linijką, poziomicą oraz śrubokrętem z dwiema końcówkami. Świetnie wpisze się w potrzeby majsterkowiczów-amatorów oraz zawodowców i często sięgną właśnie po niego, dlatego też logo lub inne treści reklamowe na gadżecie dotrą do szerokiego grona osób.

Natomiast każdy na pewno z chęcią przyjmie wielofunkcyjny długopis ze stojakiem na telefon, który ułatwi korzystanie ze smartfona na przykład podczas oglądania filmów. Za pomocą tego przyrządu można wygodnie oprzeć telefon zamiast trzymać go cały czas w ręce.

 

Kiedy warto wybrać długopis wielofunkcyjny na gadżet reklamowy?

Jest bardzo wiele takich okazji: targi branżowe, targi pracy na uczelniach, konferencje, eventy czy nawet jako dodatek do zamówienia w formie drobnego upominku dla klientów. Długopis wielofunkcyjny z logo świetnie sprawdzi się wtedy w roli nośnika treści reklamowych i będzie bardzo atrakcyjną formą promocji dla każdego bez względu na wiek, zawód czy zainteresowania.

 

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjny reklamowy długopis wielofunkcyjny w świetnej cenie

Zajmujemy się profesjonalnym znakowaniem gadżetów reklamowych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie. Na długopisy wielofunkcyjne naniesiemy logo, dane kontaktowe, adres e-mail, adres strony www czy inne treści, które będą Ci potrzebne do zareklamowania swojej firmy. Dzięki temu otrzymasz praktyczny gadżet, który możesz wręczać klientom, kontrahentom albo partnerom biznesowym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.