Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Długopisy ekologiczne z logo | Tanie długopisy reklamowe eko

  • Pokazuje 1–48 z 51 wyników

Długopisy ekologiczne z nadrukiem – oryginalna i nowoczesna reklama firmy

Długopisy z nadrukiem już od lat stanowią bardzo popularną grupę gadżetów reklamowych.  Od pewnego czasu popularność zdobywają także ekologiczne długopisy z logo i sięga po nie coraz więcej firm w celach marketingowych. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie klasykę z nowoczesnością i kreuje wizerunek przedsiębiorstwa jako firmy, która zna się na trendach i idzie z duchem czasu. Dlatego też wybór długopisów ekologicznych z nadrukiem do promocji usług jest strzałem w dziesiątkę, który przynosi same korzyści. Ich główne zalety to estetyka i oryginalne wzornictwo oraz wpisywanie się w najnowszą modę.

 

Z jakich materiałów są wykonane długopisy ekologiczne?

Jak już sama nazwa wskazuje, każdy długopis ekologiczny powstał z materiałów, które są przyjazne dla środowiska. W większości są to długopisy z drewna, które są bardzo eleganckie oraz wytrzymałe. Będą wspaniałym gadżetem reklamowym, który można wręczyć partnerom biznesowym lub stałym klientom. Tym bardziej, jeżeli będą zapakowane w gustowne etui piśmiennicze. Połączenie drewna i metalu nadaje długopisowi ponadczasowy wygląd oraz sprawia, że jest to przedmiot bardzo pożądany.

Tańsze ale równie efektowne są długopisy z papieru. Mogą występować w standardowym kolorze kartonu i tektury, albo być barwione na różne kolory, jak na przykład niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony czy fioletowy. Takie modele są bardzo lekkie oraz przyciągają wzrok. Często stanowią duże zaskoczenie i intrygują swoją oryginalnością oraz wzornictwem. Obdarowane osoby przyjmują je z ogromną ciekawością oraz często po nie sięgają. Właśnie dlatego te papierowe długopisy ekologiczne z nadrukiem są bardzo skuteczną formą reklamy, a znajdujące się na nich logo zwraca uwagę oraz zapada w pamięć.

Najbardziej ekskluzywne są długopisy z bambusa, który jest bardzo wytrzymałym materiałem. Cechuje je bardzo duża estetyka i elegancja, mogą być więc świetnym upominkiem firmowym dla prezesów i dyrektorów firm. Bambusowy długopis z grawerem z pewnością zrobi bardzo duże wrażenie i może być odczytywany jako dowód szacunku i wdzięczności.

 

Długopisy ekologiczne dla firm są przyjazne środowisku

W przeciwieństwie do długopisów plastikowych, eko-długopisy są wykonane z biodegradowalnych materiałów, które można poddać recyklingowi. Oczywiście jak jest to w przypadku większości długopisów także w tym przypadku można stosować wymienne wkłady. Jednak jeśli długopis z papieru, drewna lub korka będzie wymagał wymiany, wystarczy poddać go segregacji odpadów i wyrzucić do dedykowanego pojemnika. W ten sposób ma się bardzo duży wpływ na ochronę środowiska oraz zmiany klimatyczne. Nie ma co ukrywać, że to jedno z najpoważniejszych zagrożeń, z jakimi borykają się ludzie w XXI wieku. Każdy, nawet najmniejszy krok służący walce z zanieczyszczeniami i plastikiem to zmiana w dobrym kierunku. Ekologiczne długopisy z logo zastępujące inne przybory do pisania to właśnie jedna z takich zmian.

 

Znakowanie długopisów ekologicznych to nasza specjalność

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór eko-długopisów, które można dobrać do budżetu dostępnego na marketing lub do wizerunku firmy. Standardowe techniki znakowania to w zależności od modelu grawerowanie laserowe lub tampodruk. Obie dają bardzo dobre efekty, są wyraziste oraz długotrwałe. Grawer na drewnie wygląda bardzo elegancko i ponadczasowo, natomiast tampodruk pozwala na umieszczanie na długopisach ekologicznych z logo kolorowych nadruków w żywych barwach. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty do większych zamówień. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.