Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Reklamowe pióra z grawerem | Tanie pióra z logo firmy

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Eleganckie pióra z grawerem – luksusowa reklama firmy dla każdego

Artykuły piśmiennicze już od wielu lat są bardzo popularnymi i skutecznymi gadżetami reklamowymi dla firm. Wśród nich niezwykle gustowne i efektowne są pióra z grawerem, które będą świetnym upominkiem firmowym dla biznesmenów i partnerów biznesowych, ale także dla standardowych klientów. Można wybrać przecież pióro kulkowe z logo w niskiej cenie, aby już za kilka złotych od sztuki zadowolić każdego. Natomiast jeżeli okazja tego wymaga lub osoba obdarowywana gadżetem jest niezwykle ważna, warto wybrać wyjątkowe pióro Parker z grawerem, które na pewno wywrze bardzo duże wrażenie. Dlatego jeżeli szukasz tradycyjnego gadżetu reklamowego, ale chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, zamiast długopisów plastikowych i podobnych przedmiotów wybierz właśnie pióra reklamowe.

 

Dlaczego pióro z logo jest tak bardzo wyjątkowe

Klasyczne pióra z grawerem wyglądem mogą przypominać długopisy metalowe, jednak są czymś znacznie więcej. To bardzo eleganckie przybory do pisania, które będą ozdobą absolutnie każdego biurka. Ponadczasowy design oraz szykowny kształt przyciągają wzrok oraz sprawiają, że pióro kulkowe z logo staje się bardzo pożądanym przedmiotem przez wiele osób. Często kojarzy się z biznesmenami oraz ludźmi sukcesu. Uważa się go za symbol bogactwa, a przecież wcale nie musi być drogie. Owszem, firmowe pióra renomowanych producentów potrafią osiągać zawrotne ceny, jednak na rynku dostępnych jest też wiele tańszych modeli, których cena wcale nie oznacza niższej jakości.

W przypadku podpisywania ważnych umów, jak na przykład przetargi albo podjęcie współpracy, zdecydowanie bardziej stosownym będzie złożenie podpisu na dokumencie korzystając właśnie z pióra z grawerem, a nie tradycyjnego długopisu. Ten gest podkreśli wagę wydarzenia oraz sprawi, że będzie ono jeszcze bardziej wyjątkowe.

 

Pióro z logo to elegancki upominek firmowy na ważne okazje

Firmowe pióro z grawerem, na którym znajdzie się logo firmy, krótkie życzenia lub stosowna dedykacja to wspaniały upominek dla zaprzyjaźnionych firm oraz partnerów biznesowych. Można wręczać je dla uczczenia ważnych momentów, jak sukcesy sprzedaży, jubileusze czy rocznice podjęcia współpracy. Firmowe pióro to też świetny prezent dla szefa, zasłużonego pracownika lub kogoś, kto przechodzi na emeryturę w podziękowaniu za lata nienagannej pracy. Kolejna okazja to Boże Narodzenie. Wiele firm postanawia wtedy obdarować dostawców czy partnerów biznesowych symbolicznymi lub eleganckimi podarunkami, a pióro z logo firmy idealnie sprawdzi się właśnie w tym celu. Takie działania wpływają na relacje oraz budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Decydując się na nie można mieć pewność, że współpraca potrwa jeszcze wiele lat i będzie bardzo owocna.

 

Grawerowane pióro to klasa sama w sobie

Eleganckie gadżety reklamowe wymagają trwałych i równie eleganckich technik znakowania. Dlatego firmowe pióro będzie świetnym nośnikiem treści reklamowych naniesionych za pomocą grawerowania laserowego. To bardzo trwała metoda nanoszenia logo, numeru kontaktowego, adresu email lub innych informacji czy dedykacji na przedmioty. Polega ona na wypaleniu danego wzoru poprzez usunięcie wierzchniej warstwy materiału, z którego zrobione jest pióro. Grafiki i napisy są wyraziste oraz odporne na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Stanowią nie tylko skuteczne treści reklamowe, ale też elegancką ozdobę pióra z grawerem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień. Czekają na Państwa atrakcyjna oferta, profesjonalna obsługa oraz zadowolenie z naszych usług.2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.