Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Etui na długopisy z logo | Tanie reklamowe etui piśmiennicze

  • Pokazuje 1–38 z 38 wyników

Reklamowe etui piśmiennicze – eleganckie pojemniki na długopisy

Najskuteczniejsze upominki firmowe to te, które są praktyczne i będą często używane przez obdarowane nimi osoby. Tak jest właśnie w przypadku etui na długopisy z logo, do którego można włożyć przybory do pisania w celu zabrania ich ze sobą lub wyeksponowania je w wyjątkowy sposób na biurku. To też bardzo oryginalne opakowania na zestawy upominkowe składające się na przykład z dwóch długopisów albo z długopisu i ołówka automatycznego. Reklamowe etui piśmiennicze sprawdzi się zatem jako podarunek dla stałych klientów albo partnerów biznesowych i będzie dowodem uznania oraz znakiem, że docenienia się owocną współpracę pomiędzy firmami. W ten sposób samodzielnie można stworzyć bardzo miły upominek firmowy, który wręczy się w specjalnie do tego przeznaczonym pojemniku.

 

Etui na długopisy z nadrukiem podnosi wartość znajdujących się w nim przyborów

Każdy, nawet najzwyklejszy długopis metalowy, plastikowy czy ekologiczny zapakowany w reklamowe etui piśmiennicze znacznie zyskuje na wartości. Dzięki temu można reklamować swoją firmę i usługi za pomocą standardowych i skutecznych gadżetów, ale mimo to wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwoli to na zbudowanie pozytywnego wizerunku, co na pewno wpłynie na marketing i zwiększenie świadomości marki.

 

Etui na długopisy z logo wcale nie musi być drogie

Zazwyczaj etui piśmiennicze z nadrukiem kojarzy się z czymś kosztownym oraz dodatkowym wydatkiem w firmowym budżecie. Jednak wybór tego upominku dla klientów czy partnerów wcale nie musi wiązać się z wydaniem dużej kwoty. Wystarczy na przykład wybrać proste etui w postaci kartonika albo też wykonane z filcu, których cena nie przekracza złotówki za sztukę. Te z pozoru mało efektowne opakowania pełnią dokładnie tę samą funkcję, co ich droższe odpowiedniki z bardziej eleganckich materiałów – każde etui na długopisy z nadrukiem jest doskonałym nośnikiem treści reklamowych w postaci logo lub nazwy firmy, telefonu kontaktowego czy adresu mailowego albo strony internetowej. Te dane będą doskonale widoczne dla obdarowanej osoby za każdym razem, kiedy sięgnie po etui aby wyciągnąć z niego przybory do pisania.

 

Eleganckie reklamowe etui piśmiennicze

Ważni klienci albo partnerzy biznesowi, uroczyste okazje czy wyjątkowe gadżety reklamowe jak na przykład pióra z grawerem, wymagają też gustownej oprawy i bardziej nietuzinkowych rozwiązań. Dlatego też w ich wypadku można zdecydować się na etui na długopisy z logo o bardziej eleganckim wyglądzie i wykonane z materiałów uważanych za drogie i lepsze jakościowo, jak metal albo skóra. Bez dwóch zdań będzie ono atrybutem każdego biznesmana. Dlatego też sprawdzi się jako prezent dla szefa od pracowników albo upominek z okazji przejścia na emeryturę.

Obdarowanie kogoś takim upominkiem firmowym sprawia, że taka osoba czuje się doceniona oraz ma same dobre skojarzenia z przedsiębiorstwem, co oczywiście jest jednym z głównych celów działań marketingowych.

 

Wybierz jedno z naszych etui piśmienniczych z nadrukiem do promocji swojej firmy

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór reklamowych etui na długopisy, dzięki czemu wybiorą Państwo doskonały model dopasowany do swoich potrzeb, wymagań oraz budżetu. W zależności od materiału znakowanie wykonamy korzystając z tampodruku lub grawerowania laserowego. Obie te techniki dają doskonałe i trwałe efekty, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalizm, jakość oraz atrakcyjną ofertę.

 2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.