Personalizowane długopisy na każdą okazję.

Długopisy metalowe z grawerem | Tanie długopisy z logo firmy

  • Pokazuje 1–48 z 139 wyników

1,69 zł 1,09 zł
rabat 36%
Kod producenta:
19600-03
Kolory:
       
                             
promocja

Długopis metalowy z grawerem – klasyka wśród gadżetów reklamowych

W domu, w pracy, w szkole, w urzędzie – metalowy długopis może przydać się absolutnie wszędzie. Jest niezbędny do podpisania się na dokumencie, robienia notatek, zapisywania ważnych dat i terminów spotkań, sporządzania listy zakupów czy planu dnia. Znajdzie swoje miejsce w każdym piórniku, torebce czy plecaku. Bez długopisu ani rusz!

Właśnie to sprawia, że jest świetnym artykułem promocyjnym, który możesz wręczyć klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym w wielu sytuacjach. Nazwa firmy i logo wygrawerowane na metalowym długopisie prezentuje się bardzo elegancko, przyciąga wzrok i pozwala na budowane pozytywnego wizerunku firmy.


Jak wykorzystać metalowe długopisy z grawerem do promocji firmy?

Najlepszy sposób to wręczanie ich klientom i zainteresowanym osobom podczas targów branżowych czy podczas targów pracy na uczelni. Po krótkiej rozmowie z odwiedzającymi warto wręczyć im drobny upominek, który pozwoli na jeszcze lepsze zapadnięcie w pamięć.

Kolejne wydarzenia, które są doskonałymi okazjami na promocję firmy lub organizacji z wykorzystaniem metalowego długopisu z grawerem to konferencje, szkolenia i różne eventy. Niektórzy z zaproszonych gości będą chcieli robić notatki ze spotkania, a artykuły piśmiennicze z logo lub nazwą wydarzenia świetnie sprawdzą się w tym celu.

Natomiast jeżeli prowadzisz sprzedaż wysyłkową lub stacjonarną, długopis z nazwą sklepu to wspaniały drobny gadżet reklamowy dla klientów, który możesz dołączyć do każdego zamówienia. Zdecydowanie warto wyróżnić się na tle konkurencji, tak aby klienci często wracali do Twojego sklepu i robili w nim zakupy jeszcze nie raz. Dołączanie małych upominków do paczek staje się już standardową praktyka coraz większej liczby sprzedawców. Dołącz do nich także Ty!


Długopisy metalowe – jaka technika znakowania będzie najlepsza?

W przypadku metalu polecamy oczywiście trwałe i eleganckie grawerowanie laserowe. Polega ono na usunięciu cienkiej warstwy z powierzchni długopisu, co uwidoczni materiał znajdujący się pod spodem. Wiązka promieni laserowych wypala dany wzór na kolorowym korpusie pozostawiając wyrazisty napis lub grafikę. Grawer na długopisie jest bardzo dobrze widoczny oraz nie ściera się, przez co znakowanie jest długotrwałe i skuteczne.

Co umieścić na długopisie z grawerem?

Powierzchnia dostępna pod grawer na długopisie metalowym pozwala na zawarcie na nim wszystkich niezbędnych informacji umożliwiających rozpoznanie firmy i rozróżnienie jej spośród innych. Najlepiej zdecydować się na logo, nazwę, numer telefonu i adres strony www. Dzięki temu standardowy przyrząd do pisania staje się chodzącą wizytówką firmy, która jest do tego praktyczna i bardzo atrakcyjna.


Jakie metalowe długopisy z grawerem znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy ponad sto modeli długopisów z metalu: od prostych, klasycznych wzorów po nieco bardziej oryginalne lub eleganckie dla bardziej wymagających klientów. Matowe, metaliczne, połyskujące, z gumowaną powierzchnią – każdy z nich ma w sobie coś pociągającego.

Dzięki naprawdę wielu opcjom kolorystycznym możesz dobrać odpowiedni metalowy długopis z grawerem dopasowany do barw stosowanych przez Twoją firmę. Pozwoli to na ujednolicenie elementów identyfikacji wizualnej, przez co przedsiębiorstwo będzie jeszcze lepiej rozpoznawalne. Oferujemy zarówno modele w klasycznej czerni i bieli jak i bardziej odważne kolory jak róż czy turkus.

Większość długopisów z grawerem z tej kategorii posiada eleganckie srebrne wykończenia, które ładnie odbijają światło oraz stanowią dodatkową ozdobę przyboru do pisania.

Reklamowe długopisy na zamówienie

Jeżeli zdecydujesz się na marketing swojej firmy z wykorzystaniem naszych długopisów metalowych z grawerem, wystarczy, że złożysz zamówienie poprzez stronę internetową oraz prześlesz nam projekt, który ma się znaleźć na gotowym produkcie. Możemy też przygotować dla Ciebie grafikę wraz z wizualizacją. Służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Sprawdź także naszą ofertę równie atrakcyjnych długopisów plastikowych i wybierz doskonały gadżet reklamowy dla swojej firmy!


2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.