Personalizowane długopisy na każdą okazję.
Postaw na oryginalną reklamę - wybierz długopisy ekologiczne!
2021-10-05
Postaw na oryginalną reklamę - wybierz długopisy ekologiczne!

Pożegnaj się z plastikiem na rzecz ekologicznych długopisów

Nie ma co ukrywać, że pomimo swojej powszechności plastik musi zostać zastąpiony innymi, bardziej ekologicznymi materiałami w każdej dziedzinie naszego życia. Już nawet najmniejsza zmiana w wyposażeniu domu czy biura będzie krokiem w dobrą stronę. W kategorii artykułów biurowych oraz materiałów piśmienniczych idealnym rozwiązaniem będą tutaj m.in. bambus, drewno, papier oraz inne tworzywa biodegradowalne i nadające się do recyklingu.

Właśnie z tych materiałów wykonane są oferowane przez nas eko długopisy, które doskonale sprawdzą się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Będą potrzebne każdemu, kto chce zapisać listę zakupów, podzielić się z kimś przepisem na ciasto, wypisać listę obowiązków, rozpisać nowy projekt czy podpisać się na dokumencie. Długopis zawsze warto mieć pod ręką, tym bardziej, gdy jest on ekologiczny i zwróci uwagę innych. Długopisy ekologiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku (m.in. drewno, bambus, papier), co docenią nie tylko zagorzali fani ekologicznych rozwiązań, ale też każdy konsument, który na drodze do bycia eko zaczyna wprowadzać w swoim życiu nawet niewielkie zmiany.


Długopisy ekologiczne jako znak nowoczesności

Nowoczesne przedsiębiorstwa coraz częściej podejmują świadome decyzje dotyczące ochrony środowiska i w efekcie decydują się na korzystanie z materiałów ekologicznych, które wpisują się w Eko trendy. Ty też dołącz do nich, bądź częścią tych ważnych zmian już dziś i wybierz długopisy ekologiczne! 

Oferowane przez nas długopisy z drewna, bambusa i papieru mogą być elementem codziennego wyposażenia Twojego biura oraz ciekawym gadżetem promocyjnym z Twoim logo, który możesz podarować innym. To uniwersalna oraz praktyczna forma reklamy, która niskim nakładem kosztów dotrze do wielu ludzi. Wybierając długopis ekologiczny z logo jako gadżet i upominek reklamowy nie musisz ograniczać się jedynie do kolorów materiałów, z których są wykonane. Produkty znajdujące się w naszej ofercie mogą występować w wielu kolorach lub mieć kolorowe elementy. Dzięki ekologicznym długopisom reklamowym z logo pokażesz swoim klientom, że potrafisz sprawnie wprowadzać nowe trendy do swojego biznesu, a kwestie problemów środowiska nie są Ci obce. Twoje działania na pewno zostaną docenione przez innych.


Ekologiczne długopisy z grawerem lub nadrukiem, w zależności od Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór eko długopisów, które możesz z powodzeniem wykorzystać jako gadżety reklamowe, odpowiednio je oznakowując: od niezwykle tanich długopisów papierowych w wielu kolorach aż do eleganckich długopisów drewnianych wraz z dedykowanym etui w zestawie.

Na naszych długopisach z drewna, bambusa i papieru możemy wygrawerować Twoje logo. Grawer laserowy jest najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o znakowanie drewna. Taka forma reklamy jest bardzo elegancka i trwała, a przy tym urzeka swoją prostotą. Logo wygrawerowane na ekologicznych długopisach reklamowych nie ściera się ani nie blednie, przez co Twoja reklama na długo pozostanie z jej odbiorcą. Grawer to jednak nie jedyne wyjście. Na eko długopisach możemy też nadrukować Twoje logo w kolorze za pomocą tampodruku. Będzie ono bardziej estetyczne i jeszcze bardziej widoczne, jeżeli zdecydujesz się na długopisy w neutralnym kolorze ekologicznych materiałów, z których są wykonane.


Długopisy ekologiczne nie tylko do papieru

Dlaczego nie połączyć ekologii z urządzeniami elektronicznymi? Eko długopisy touch pen przydadzą się każdemu, kto lubi w ten sposób obsługiwać swój telefon czy tablet. Korzystanie z urządzenia będzie bardzo komfortowe, a rezygnacja z tworzyw sztucznych pomoże w walce z zaśmiecaniem naszej planety.


Ekologia podbija świat artykułów biurowych

Eko długopisy to nie jedyna opcja, po którą możesz sięgnąć, ponieważ produkty oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska stają się coraz bardziej powszechne. Dotyczy to także przestrzeni biurowych. Wśród oferowanych przez nas gadżetów ekologicznych znajdziesz też m.in. ekologiczne teczki i foldery oraz ekologiczne notesy i karteczki. W takich przedmiotach, które również mogą pełnić funkcję gadżetów i upominków reklamowych, zastosowanie plastiku czy innych tworzyw sztucznych zostało zredukowane do minimum lub całkowicie wyeliminowane.

2024 © Długopisy Reklamowe. Wszelkie prawa zastrzeżone.